Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego znajdującego się w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie. 2. Kod i nazwa według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego 3. Opis, wielkość i zakres przedmiotu …

CPV: 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
Lugar de ejecución:
Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Organismo adjudicador:
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Número de premio:
GZP.3800.1.2024

1. Nabywca

1.1 Nabywca

Oficjalna nazwa : Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Status prawny nabywcy : Podmiot prawa publicznego kontrolowany przez instytucję lokalną
Sektor działalności instytucji zamawiającej : Zdrowie

2. Procedura

2.1 Procedura

Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Opis : 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego znajdującego się w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie. 2. Kod i nazwa według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego 3. Opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia: 1) Zakres przedmiotu zamówienia z podziałem na pakiety, w tym częstotliwość przeglądów określa formularz cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a. czynności przeglądowo-konserwacyjne, b. wykonywanie działań naprawczych pogwarancyjnych. 3) Zakres czynności przeglądowo-konserwujących oraz naprawczych obejmuje w szczególności: a. ogólne sprawdzenie prawidłowości działania aparatury, b. sprawdzenie stanu instalacji elektrycznej, zabezpieczeń przed porażeniem, c. kontrola skuteczności izolacji elektrycznej (jeśli dotyczy określonej aparatury), d. kontrola sprawności zaworów, zaworów bezpieczeństwa (jeśli dotyczy określonej aparatury), e. ustawienie (regulacja) wymaganych przez producenta parametrów określonej aparatury, f. legalizacja (jeśli dotyczy określonej aparatury), g. kalibracja (jeśli dotyczy określonej aparatury), h. aktualizacja oprogramowania (jeśli dotyczy określonej aparatury i zaleca to producent danej aparatury), i. przeprogramowywanie zegara systemowego z czasu letniego na zimowy i odwrotnie (jeśli dotyczy określonej aparatury), j. wymiana materiałów eksploatacyjnych wymaganych przez producenta danej aparatury. k. czyszczenie elementów aparatury, l. wykonywanie testów bezpieczeństwa, m. przygotowanie urządzeń do odbioru - jeżeli wykonane czynności przeglądowo-konserwacyjne będą musiały być zakończone uzyskaniem zgody na użytkowanie aparatury (np. Urząd Dozoru Technicznego, WSSE, PSSE) przed ponownym użytkowaniem urządzenia. 4) Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 119 części (pakiety od 1 do 119), zgodnie z opisem zamieszczonym w Rozdziale XXIII SWZ. 5) Pozostałe wymagania dotyczące realizacji zamówienia oraz zasad współpracy między zamawiającym a wykonawcą określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
Identyfikator procedury : 50a5b2b2-40b9-485a-a455-533a070c3042
Poprzednie ogłoszenie : 66586-2024
Wewnętrzny identyfikator : GZP.3800.1.2024
Rodzaj procedury : Otwarta
Procedura jest przyspieszona : tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej : Przesłanką skrócenia terminu składania ofert jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Wiąże się z koniecznością szybkiego działania ze strony zamawiającego w celu zabezpieczenia potrzeb szpitala wraz z upływem terminu aktualnie obowiązujących umów. Konieczność wprowadzenia do przetargu nowych sprzętów wymagało nowej analizy. Ustalenie ostatecznych warunków dla nowego przetargu wymagało wypracowania określonych rozwiązań, z uwzględnieniem nowych okoliczności. Prace nad opisem przedmiotu zamówienia oraz pozostałych wymagań zamawiającego zakończyły się na etapie, w którym nie jest już możliwe zachowanie podstawowych terminów przewidzianych w ustawie.
Główne aspekty procedury :

2.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

2.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska

2.1.3 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 4 020 446,29 Złoty

2.1.4 Informacje ogólne

Podstawa prawna :
Dyrektywa 2014/24/UE

5. Część zamówienia

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0001

Tytuł : Pakiet nr 1 Serwis i naprawa nerek Gambro
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa nerek Gambro dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 1

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 82 649,43 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 55099,62 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 27 549,81 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0002

Tytuł : Pakiet nr 2 Serwis i naprawa nerek Fresenius
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa nerek Fresenius dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 2

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 199 305,76 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 132 870,50 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 66 435,25 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0003

Tytuł : Pakiet nr 3 Serwis i naprawa monitorów Edwards
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa monitorów Edwards dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 3

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 9 753,9 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 6 502,60 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 3 251,30 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0004

Tytuł : Pakiet nr 4 Serwis i naprawa respiratorów Drager
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa respiratorów Drager dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 4

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 125 930,08 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 83 953,38 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 41 976,69 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0005

Tytuł : Pakiet nr 5 Serwis i naprawa respiratorów INFAT Flow
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa respiratorów INFAT Flow dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 5

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 25 782,28 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 17 188,18 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 8 594,09 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0006

Tytuł : Pakiet nr 6 Serwis i naprawa aparatów do znieczuleń AESPIRE/OHMEDA,Carestation 650
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa aparatów do znieczuleń AESPIRE/OHMEDA,Carestation 650 dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 6

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 242 696,22 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 161 797,48 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 80 898,74 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0007

Tytuł : Pakiet nr 7 Serwis i naprawa respiratorów Bennett
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa rrespiratorów Bennett dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 7

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 8 962,4 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 5 974,93 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 2 987,47 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0008

Tytuł : Pakiet nr 8 Serwis i naprawa respiratorów Hamilton
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa respiratorów Hamilton dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 8

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 115 465,39 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 76 976,93 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 38 488,46 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0009

Tytuł : Pakiet nr 9 Serwis i naprawa respiratorów Venti pac
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa respiratorów Venti pac dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 9

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 15 414,36 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 10 276,24 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 5 138,12 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0010

Tytuł : Pakiet nr 10 Serwis i naprawa monitorów, defibrylatorów Diagnos
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa monitorów, defibrylatorów Diagnos dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 10

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 86 147,72 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 57 431,82 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 28 715,91 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0011

Tytuł : Pakiet nr 11 Serwis i naprawa defibrylatorów Lifepack
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa defibrylatorów Lifepack dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 11

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 6 076,2 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 4 050,80 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 2 025,40 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0012

Tytuł : Pakiet nr 12 Serwis i naprawa monitorów Mindray
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa monitorów Mindray dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 12

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 30 592,07 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 20 394,71 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 10 197,36 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0013

Tytuł : Pakiet nr 13 Serwis i naprawa USG-Ge Healthcare
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa USG-Ge Healthcare dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 13

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 11 320,92 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 7 547,28 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 3 773,64 zł netto.

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0014

Tytuł : Pakiet nr 14 Serwis i naprawa sprzętu okulistycznego - mikroskopy
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa sprzętu okulistycznego - mikroskopy dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 14

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 5 788,38 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 3 858,92 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 1 929,46 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0015

Tytuł : Pakiet nr 15 Serwis i naprawa respiratorów Nihon Kohden
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa respiratorów Nihon Kohden dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 15

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 25 043,54 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 16 695,69 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 8 347,85 zł netto.

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0016

Tytuł : Pakiet nr 16 Serwis i naprawa sprzętu okulistycznego - oftalmoskopy, tonometry
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa sprzętu okulistycznego - oftalmoskopy, tonometry dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 16

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 10 893,99 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 7 262,66 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 3 631,33 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0017

Tytuł : Pakiet nr 17 Serwis i naprawa sprzętu okulistycznego - OTC, laser, USG
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa sprzętu okulistycznego - OTC, laser, USG dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 17

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 20 959,63 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 13 973,09 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 6 986,54 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0018

Tytuł : Pakiet nr 18 Serwis i naprawa sprzętu okulistycznego-perymetr, biometr elektromagnes
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa sprzętu okulistycznego-perymetr, biometr elektromagnes dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 18

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 6 902,88 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 4 601,92 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 2 300,96 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

5.1 Techniczny ID partii : LOT-0019

Tytuł : Pakiet nr 19 Serwis i naprawa monitorów - Comen, Goldway, Edan
Opis : Przedmiotem zamówienia jest serwis i naprawa monitorów - Comen, Goldway, Edan dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator : Pakiet nr 19

5.1.1 Przeznaczenie

Charakter zamówienia : Usługi
Główna klasyfikacja ( cpv ): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

5.1.2 Miejsce realizacji

Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Informacje dodatkowe :

5.1.3 Szacowany okres obowiązywania

Okres obowiązywania : 24 Miesiąc

5.1.5 Wartość

Szacunkowa wartość bez VAT : 11 320,92 Złoty

5.1.6 Informacje ogólne

Projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zamówienie jest objęte zakresem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) : nie
Informacje dodatkowe : Szacunkowa całkowita wartość zamówienia podana przez zamawiającego uwzględnia wartość zamówienia podstawowego, która wynosi 7 547,28 zł netto oraz przewidywaną przez zamawiającego możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp (w zakresie nie większym niż 50% wartości zamówienia podstawowego) tj. do kwoty 3 773,64 zł netto

5.1.10 Kryteria udzielenia zamówienia

Kryterium :
Rodzaj : Cena
Nazwa : Cena
Opis : 1) Cena - 60% w tym podkryteria ceny: a. cena za przeglądy - 45% b. cena za roboczogodzinę w przypadku naprawy - 10% c. cena ryczałtowa za dojazd w przypadku naprawy - 5% Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Gwarancja na wykonaną naprawę
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za gwarancje na wykonaną naprawę rozumianą jako okres, na jaki wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas zdiagnozowania przyczyny awarii
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas zdiagnozowania przyczyny awarii rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do zdiagnozowania przyczyny awarii sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium :
Rodzaj : Jakość
Nazwa : Czas naprawy
Opis : Zamawiający przyzna punkty w kryterium jakościowym za czas naprawy rozumianej jako czas, w jakim wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia usterki sprzętu medycznego. Szczegółowy opis sposobu oceny ofert w oparciu o ww. kryteria znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Waga (wartość procentowa, dokładna) : 10
Opis stosowanej metody, jeżeli nie można przypisać wagi kryteriom :
Uzasadnienie, dlaczego nie określono wagi kryteriów udzielenia zamówienia :

5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia

Informacje o terminach odwołania : 1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Podstawowym środkiem ochrony prawnej, z którego może skorzystać wykonawca, jest postępowanie odwoławcze, które prowadzone jest w języku polskim. 3. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 4. Zgodnie z art. 513 ustawy Pzp odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 6. Odwołanie wnosi się, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne. 9. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 10. Przystąpienie do postępowania odwoławczego: 1) Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub są udostępniane dokumenty zamówienia, wzywając wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego. 2) Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje. 3) Zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. 11. Izba rozpoznaje odwołanie w terminie 15 dni od dnia jego doręczenia Prezesowi Izby. 12. Postępowanie skargowe: 1) Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 2) Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 3) Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 4) Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania. 5) Sąd rozpoznaje sprawę niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca od dnia wpływu skargi do sądu. 6) Od wyroku sądu lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. 13. Prawa i obowiązki wykonawcy korzystającego z przysługujących mu środków ochrony prawnej, w sposób szczegółowy regulują odpowiednie przepisy DZIAŁU IX ustawy Pzp.

5.1.15 Techniki

Umowa ramowa :
Brak umowy ramowej
Informacje o dynamicznym systemie zakupów :
Brak dynamicznego systemu zakupów

5.1.16 Dalsze informacje, mediacja i odwołanie

Organ mediacyjny : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Organ odwoławczy : Urząd Zamówień Publicznych
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych : Urząd Zamówień Publicznych
TED eSender : Publications Office of the European Union

6. Wyniki

Wartość wszystkich umów przyznanych w tym zawiadomieniu : 539 509,49 Złoty

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0001

Nie wyłoniono zwycięzcy, a procedura konkurencyjna została zamknięta.
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy : Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 0

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0002

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

Zwycięzca :
Oficjalna nazwa : FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA S.A.
Oferta :
Identyfikator oferty : Oferta nr 15 FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA S.A. - Pakiet nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części : LOT-0002
Wartość przetargu : 176 686 Złoty
Oferta została sklasyfikowana : tak
Oferta jest ofertą wariantową : nie
Podwykonawstwo : Nie
Informacje dotyczące zamówienia :
Identyfikator umowy : Pakiet nr 2 - umowa nr GZP.3801.133.2024
Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Data wyboru zwycięzcy : 31/05/2024
Data zawarcia umowy : 11/06/2024
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej : nie

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 1

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0003

Nie wyłoniono zwycięzcy, a procedura konkurencyjna została zamknięta.
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy : Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 2

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0004

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

Zwycięzca :
Oficjalna nazwa : ANMEDIQ Sp. z o.o.
Oferta :
Identyfikator oferty : Oferta nr 37 ANMEDIQ Sp. z o.o. - Pakiet nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części : LOT-0004
Wartość przetargu : 90 947,64 Złoty
Oferta została sklasyfikowana : tak
Oferta jest ofertą wariantową : nie
Podwykonawstwo : Nie
Informacje dotyczące zamówienia :
Identyfikator umowy : Pakiet nr 4 - umowa nr GZP.3801.133.2024 Pakiet nr 6 - umowa nr GZP.3801.127.2024
Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Data wyboru zwycięzcy : 31/05/2024 31/05/2024
Data zawarcia umowy : 11/06/2024 11/06/2024
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej : nie

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 2

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0005

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

Zwycięzca :
Oficjalna nazwa : Aparatura Medyczna Sp. z o.o.
Oferta :
Identyfikator oferty : Oferta nr 41 Aparatura Medyczna Sp. z o.o. - Pakiet nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części : LOT-0005
Wartość przetargu : 17 539,38 Złoty
Oferta została sklasyfikowana : tak
Oferta jest ofertą wariantową : nie
Podwykonawstwo : Nie
Informacje dotyczące zamówienia :
Identyfikator umowy : Pakiet nr 5 - umowa nr GZP.3801.160.2024
Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Data wyboru zwycięzcy : 04/07/2024
Data zawarcia umowy : 16/07/2024
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej : nie

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 5

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0006

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

6.1.3 Oferenci niezwycięscy :

Oferent :
Oficjalna nazwa : Aparatura Medyczna Sp. z o.o.

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 3

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0007

Nie wyłoniono zwycięzcy, a procedura konkurencyjna została zamknięta.
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy : Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 5

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0008

Nie wyłoniono zwycięzcy, a procedura konkurencyjna została zamknięta.
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy : Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 3

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0009

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

Zwycięzca :
Oficjalna nazwa : Aparatura Medyczna Sp. z o.o.
Oferta :
Identyfikator oferty : Oferta nr 41 Aparatura Medyczna Sp. z o.o. - Pakiet nr 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części : LOT-0009
Wartość przetargu : 12 835,64 Złoty
Oferta została sklasyfikowana : tak
Oferta jest ofertą wariantową : nie
Podwykonawstwo : Nie
Informacje dotyczące zamówienia :
Identyfikator umowy : Pakiet nr 9 - umowa nr GZP.3801.160.2024
Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Data wyboru zwycięzcy : 04/07/2024
Data zawarcia umowy : 16/07/2024
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej : nie

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 5

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0010

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

Zwycięzca :
Oficjalna nazwa : NAMEDALL Serwis Aparatury Medycznej Marek Kwiatkowski
Oferta :
Identyfikator oferty : Oferta nr 5 NAMEDALL Serwis Aparatury Medycznej Marek Kwiatkowski - Pakiet nr 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części : LOT-0010
Wartość przetargu : 49 073,62 Złoty
Oferta została sklasyfikowana : tak
Oferta jest ofertą wariantową : nie
Podwykonawstwo : Nie
Informacje dotyczące zamówienia :
Identyfikator umowy : Pakiet nr 10 - umowa nr GZP.3801.162.2024
Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Data wyboru zwycięzcy : 04/07/2024
Data zawarcia umowy : 16/07/2024
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej : nie

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 3

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0011

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

Zwycięzca :
Oficjalna nazwa : Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp z o.o.
Oferta :
Identyfikator oferty : Oferta nr 39 Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp z o.o. - Pakiet nr 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części : LOT-0011
Wartość przetargu : 3 545,2 Złoty
Oferta została sklasyfikowana : tak
Oferta jest ofertą wariantową : nie
Podwykonawstwo : Nie
Informacje dotyczące zamówienia :
Identyfikator umowy : Pakiet nr 11 - umowa nr GZP.3801.124.2024
Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Data wyboru zwycięzcy : 31/05/2024
Data zawarcia umowy : 11/06/2024
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej : nie

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 7

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0012

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

Zwycięzca :
Oficjalna nazwa : Aparatura Medyczna Sp. z o.o.
Oferta :
Identyfikator oferty : Oferta nr 41 Aparatura Medyczna Sp. z o.o - Pakiet nr 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części : LOT-0012
Wartość przetargu : 17 862,75 Złoty
Oferta została sklasyfikowana : tak
Oferta jest ofertą wariantową : nie
Podwykonawstwo : Nie
Informacje dotyczące zamówienia :
Identyfikator umowy : Pakiet nr 12 - umowa nr GZP.3801.160.2024
Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Data wyboru zwycięzcy : 04/07/2024
Data zawarcia umowy : 16/07/2024
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej : nie

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 5

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0013

Nie wyłoniono zwycięzcy, a procedura konkurencyjna została zamknięta.
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy : Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 1

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0014

Nie wyłoniono zwycięzcy, a procedura konkurencyjna została zamknięta.
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy : Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 0

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0015

Nie wyłoniono zwycięzcy, a procedura konkurencyjna została zamknięta.
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy : Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 1

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0016

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

Zwycięzca :
Oficjalna nazwa : Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp z o.o.
Oferta :
Identyfikator oferty : Oferta nr 39 Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp z o.o. - Pakiet nr 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części : LOT-0016
Wartość przetargu : 6 292,58 Złoty
Oferta została sklasyfikowana : tak
Oferta jest ofertą wariantową : nie
Podwykonawstwo : Nie
Informacje dotyczące zamówienia :
Identyfikator umowy : Pakiet nr 16 - umowa nr GZP.3801.124.2024
Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Data wyboru zwycięzcy : 31/05/2024
Data zawarcia umowy : 11/06/2024
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej : nie

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 2

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0017

Nie wyłoniono zwycięzcy, a procedura konkurencyjna została zamknięta.
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy : Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 0

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0018

Nie wyłoniono zwycięzcy, a procedura konkurencyjna została zamknięta.
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy : Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 0

6.1 Wyniki – ID części zamówienia : LOT-0019

Wyłoniono co najmniej jednego zwycięzcę.

6.1.2 Informacje o zwycięzcach

Zwycięzca :
Oficjalna nazwa : MAREK STANIEWSKI FHUP "DORMED"
Oferta :
Identyfikator oferty : Oferta nr 32 MAREK STANIEWSKI FHUP "DORMED" - Pakiet nr 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części : LOT-0019
Wartość przetargu : 6 149,28 Złoty
Oferta została sklasyfikowana : tak
Oferta jest ofertą wariantową : nie
Podwykonawstwo : Nie
Informacje dotyczące zamówienia :
Identyfikator umowy : Pakiet nr 19 - umowa nr GZP.3801.128.2024
Tytuł : Usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego
Data wyboru zwycięzcy : 31/05/2024
Data zawarcia umowy : 11/06/2024
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej : nie

6.1.4 Informacje statystyczne

Otrzymane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału :
Rodzaj otrzymanych ofert lub wniosków : Oferty złożone przez mikro-, małych lub średnich oferentów
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału : 6

8. Organizacje

8.1 ORG-0001

Oficjalna nazwa : Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Numer rejestracyjny : NIP: 7691787666
Adres pocztowy : ul. Czapliniecka 123
Miejscowość : Bełchatów
Kod pocztowy : 97-400
Podpodział krajowy (NUTS) : Łódzki ( PL712 )
Kraj : Polska
Punkt kontaktowy : Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Telefon : +48 446358208
Adres strony internetowej : https://szpital-belchatow.pl
Role tej organizacji :
Nabywca

8.1 ORG-0002

Oficjalna nazwa : Urząd Zamówień Publicznych
Numer rejestracyjny : NIP: 5262239325
Numer rejestracyjny : REGON: 010828091
Departament : Departament Odwołań
Adres pocztowy : ul. Postępu 17A
Miejscowość : Warszawa
Kod pocztowy : 02-676
Podpodział krajowy (NUTS) : Miasto Warszawa ( PL911 )
Kraj : Polska
Punkt kontaktowy : Biuro Odwołań Krajowej Izby Odwoławczej
Telefon : +48 (22) 4587801
Faks : +48 (22) 4587800
Adres strony internetowej : https://www.uzp.gov.pl
Role tej organizacji :
Organ odwoławczy
Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych

8.1 ORG-0003

Oficjalna nazwa : Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Numer rejestracyjny : REGON: 140264957
Numer rejestracyjny : NIP: 5262883664
Adres pocztowy : ul. Hoża 76/78
Miejscowość : Warszawa
Kod pocztowy : 00-682
Podpodział krajowy (NUTS) : Miasto Warszawa ( PL911 )
Kraj : Polska
Punkt kontaktowy : Sąd Polubowny
Telefon : +48 (22) 6958504
Faks : +48 (22) 6958111
Adres strony internetowej : https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria
Role tej organizacji :
Organ mediacyjny

8.1 ORG-0004

Oficjalna nazwa : FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA S.A.
Numer rejestracyjny : REGON: 631120477
Numer rejestracyjny : NIP: 7831480785
Adres pocztowy : UL. KRZYWA 13
Miejscowość : Poznań
Kod pocztowy : 60-118
Podpodział krajowy (NUTS) : Miasto Poznań ( PL415 )
Kraj : Polska
Role tej organizacji :
Oferent
Zwycięzca tych części zamówienia : LOT-0002

8.1 ORG-0005

Oficjalna nazwa : ANMEDIQ Sp. z o.o.
Numer rejestracyjny : REGON: 141704387
Numer rejestracyjny : NIP: 9512272893
Adres pocztowy : Ul. Zachodnia 5
Miejscowość : Wola Mrokowska
Kod pocztowy : 05-552
Podpodział krajowy (NUTS) : Warszawski wschodni ( PL912 )
Kraj : Polska
Role tej organizacji :
Oferent
Zwycięzca tych części zamówienia : LOT-0004

8.1 ORG-0006

Oficjalna nazwa : Aparatura Medyczna Sp. z o.o.
Numer rejestracyjny : REGON: 381657472
Numer rejestracyjny : NIP: 8992852755
Adres pocztowy : ul. Piękna 64C/2
Miejscowość : Wrocław
Kod pocztowy : 50-506
Podpodział krajowy (NUTS) : Miasto Wrocław ( PL514 )
Kraj : Polska
Role tej organizacji :
Oferent
Zwycięzca tych części zamówienia : LOT-0005 LOT-0009 LOT-0012

8.1 ORG-0007

Oficjalna nazwa : NAMEDALL Serwis Aparatury Medycznej Marek Kwiatkowski
Numer rejestracyjny : REGON: 471003373
Numer rejestracyjny : NIP: 7291047888
Adres pocztowy : ul. Obywatelska 102/104
Miejscowość : Łódź
Kod pocztowy : 94-104
Podpodział krajowy (NUTS) : Miasto Łódź ( PL711 )
Kraj : Polska
Role tej organizacji :
Oferent
Zwycięzca tych części zamówienia : LOT-0010

8.1 ORG-0008

Oficjalna nazwa : Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp z o.o.
Numer rejestracyjny : REGON: 470535270
Numer rejestracyjny : NIP: 7250010517
Adres pocztowy : ul. Kilińskiego 233
Miejscowość : Łódź
Kod pocztowy : 93-133
Podpodział krajowy (NUTS) : Miasto Łódź ( PL711 )
Kraj : Polska
Role tej organizacji :
Oferent
Zwycięzca tych części zamówienia : LOT-0011 LOT-0016

8.1 ORG-0009

Oficjalna nazwa : MAREK STANIEWSKI FHUP "DORMED"
Numer rejestracyjny : REGON: 590121519
Numer rejestracyjny : NIP: 7711729644
Adres pocztowy : ul. Klasztorna 24
Miejscowość : Sulejów
Kod pocztowy : 97-330
Podpodział krajowy (NUTS) : Piotrkowski ( PL713 )
Kraj : Polska
Role tej organizacji :
Oferent
Zwycięzca tych części zamówienia : LOT-0019

8.1 ORG-0000

Oficjalna nazwa : Publications Office of the European Union
Numer rejestracyjny : PUBL
Miejscowość : Luxembourg
Kod pocztowy : 2417
Podpodział krajowy (NUTS) : Luxembourg ( LU000 )
Kraj : Luksemburg
Telefon : +352 29291
Adres strony internetowej : https://op.europa.eu
Role tej organizacji :
TED eSender

11. Informacje o ogłoszeniu

11.1 Informacje o ogłoszeniu

Identyfikator/wersja ogłoszenia : 81a7cc0f-fecc-4712-aa7a-0b47fdebef27 - 01
Typ formularza : Wyniki
Rodzaj ogłoszenia : Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Ogłoszenie – data wysłania : 17/09/2024 11:53 +00:00
Języki, w których przedmiotowe ogłoszenie jest oficjalnie dostępne : polski

11.2 Informacje o publikacji

Numer publikacji ogłoszenia : 00561850-2024
Numer wydania Dz.U. S : 182/2024
Data publikacji : 18/09/2024